Start & Finish locatie
Alle wandelingen starten en finishen bij Landal Kasteeldomein de Cauberg. Hier vind je tevens een verzorgingspost. Dit is ook de ideale rust- en ontmoetingsplek voor alle deelnemers en supporters. Hier kom je op adem en kun je genieten van een welverdiend drankje, een stuk Limburgse vlaai of een lunch. Klaar? Dan kun je kiezen om nog een volgende wandeling te hiken.
Finishfeest
Waar kunnen we beter een finishfeest organiseren dan bovenop de Cauberg? Dit icoon is diverse malen onderdeel geweest van het parcours van het wereldkampioenschap wielrennen. Ook lag de finishstreep van etappes van Tour de France en Vuelta boven op deze berg. HikevoorParkinson eindigt, net als de BikevoorParkinson, op deze beroemde berg. Landal Kasteeldomein de Cauberg is de perfecte locatie. Het prachtige vakantiepark is gelegen op de top van de berg.
Het park biedt alle faciliteiten die we nodig hebben voor een onvergetelijke dag en feestelijkheden. Hier is de sfeer ontspannend en onder het genot van een biertje of een ander hersteldrankje kun je euforische verhalen uitwisselen over jouw belevissen. Ontmoet elkaar en maakt nieuwe (hike)vrienden. Naast een feestje, zullen we hier ook het eindbedrag van de evenementen HikevoorParkinson én BikevoorParkinson 2025 bekend maken. Deze bijzondere evenementen worden afgesloten boven de 'Col du Cauberg'.
Locatie:
Landal Kasteeldomein de Cauberg
Cauberg 29
6301 BT Valkenburg aan de Geul